Zestaw olejków zapachowych na Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki

Opis produktu

Wyjątkowy zestaw olejków, który idealnie sprawdzi się nie tylko jako upominek na Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki, Dzień Nauczyciela, ale na każde imieniny, urodziny i wszelkie okazje, gdzie chcemy pokazać jak ważna jest dla nas obdarowywana osoba.

Olejki można zastosować w ceramicznych nawilżaczach powietrza, kominkach do aromaterapii, nawilżaczach, odkurzaczach, biokominkach, saunie, wykorzystać jako odświeżacz do szafy czy auta.

W jednym opakowaniu, kryje się przepis na szczęście kobiety, która zajmuje w naszym sercu wyjątkowe miejsce i pragniemy podarować jej to co najlepsze. Zestaw olejków DURAHEALTH to pomysł na trafiony, przemyślany i wyjątkowy prezent.

Zestaw olejków marki DuraHealth zawiera 7 wyjątkowych zapachów: czekoladowa rozkosz, bukiet róż, relaks w spa, spokój, przytulenie, ulubione perfumy, pocałunek do zastosowania w ceramicznych nawilżaczach powietrza. To idealne rozwiązanie dla Tych, którzy pragną mieć w zasięgu ręki całą gamę zapachów i móc wykorzystać je w zależności od samopoczucia.


Kup u autoryzowanego sprzedawcy:

Przjedź do sklepu